به منظور افزایش توانمندی فضای مدیریتی شرکتها
برگزاری کارگاه آموزش مدیریت منابع انسانی ویژه شرکتهای دانش بنیان و واحدهای فناور
کارگاه آموزشی مدیریت منابع انسانی با همکاری پارک علم و فناوری استان و انجمن دانش بنیان با شرکت قریب به 40 نفر از مدیران عامل شرکتهای دانش بنیان و مسولین واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری در محل اتاق بازرگانی کرمان از امروز شنبه 26/5/98 به مدت یک روز از ساعت 8/30 صبح تا 17بعد از ظهر در حال برگزاری است.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت روز خبرنگار
رئیس پارک علم و فناوری استان کرمان با مدیر عامل خبرگزاری و برخی خبرنگاران ایرنا در کرمان دیدار کرد
امروز دوشنبه به مناسبت روز خبرنگار دکتر مسعود ترکزاده ماهانی با بهنام احمدی مدیر عامل خبرگزاری ایرنا خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران در استان کرمان دیدار کرد.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
به منظور توانمندسازی فضای کسب و کار بانوان استان
تفام نامه همکاری پارک علم و فناوری استان با شهرداری کرمان امضاء شد
صبح امروز در محل دفتر شهردار کرمان با حضور دکتر مسعود ترکزاده رئیس پارک علم و فناوری استان ،مهندس عالم زاده شهردار کرمان و مهندس سعیده صادقی مدیر مرکز رشد بانوان کرمان تفاهم نامه همکاری در جهت توانمندسازی بانوان با استفاده از پتانسیلهای مشترک امضاء شد.
 ١٣٩٨/٠٥/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین جلسه شورای سیاست گزاری رویداد بانوان فن آور و کار آفرین کرمان برگزارش شد
اولین جلسه شورای سیاستگذاری رویداد بانوان کارآفرین استان کرمان با حضور پارک علم و فناوری استان ، مدیر کل بانوان استانداری و مدیر مرکز رشد بانوان کرمان در محل استانداری کرمان برگزار شد.
 ١٣٩٨/٠٥/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برترین "اکوسیستم های استارت آپی" جهان در سال 2019
دانشگاهها، موسسات مالی، دولت ها و ... می توانند با حمایت های خود شاخص هایی مانند فرهنگ کارآفرینی، توان تکنولوژیک، سرمایه در دسترس و ... را رشد داده و ضامن پیشرفت استارت آپ ها باشند.
 ١٣٩٨/٠٥/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>